GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Code
be: Код

en: Filters
be: Фільтры

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Languages
be: Мовы
