GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: All
cy: I gyd

en: Code
cy: côd

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Languages
cy: Ieithoedd
