GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: All
es: Todo(s)

en: Code
es: Código

en: Filters
es: Filtros

en: Do nothing
es: No hacer nada

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Languages
es: Idiomas

en: No highlighting
es: Sin resaltar

en: Source code
es: Código fuente

en: About
es: Acerca de

en: download method
es: Método de descarga

en: text formats
es: formatos de texto

en: Filter HTML
es: Filtro HTML

en: text format
es: formato de texto
