GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: All
mn: Бүгд

en: Code
mn: Код

en: Languages
mn: Хэлнүүд
