GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: All
mr: सर्व

en: Languages
mr: भाषा
