GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: All
ne: सबै

en: Code
ne: कोड

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: About
ne: बारेमा
