GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: Code
ug: كود

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Languages
ug: تىل

en: About
ug: ھەققىدە
