GeSHi Filter for syntax highlighting (8.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Code
ta: நிரல்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Source code
ta: மூலம் நிரல்

en: About
ta: பற்றி
