Gesso (4.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Page
af: Bladsy

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Show
af: Vertoon

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
