Gesso (4.0.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Core
cs: Jádro

en: Page
cs: Stránka

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Show
cs: Ukázat

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Hide
cs: Skrýt

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: mobile
cs: mobilní

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: List additional actions
cs: Vypsat dodatečné akce

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
