Gesso (4.2.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Core
is: Kjarni

en: Page
is: Síða

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Show
is: Sýna

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Hide
is: Fela

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
