Gesso (4.2.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
