Gesso (4.3.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Navigation
eo: Navigado

en: Show
eo: Montru

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
