Gesso (4.3.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Core
oc: Còr

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Show
oc: Afichar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Hide
oc: Amagar

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
