Gesso (4.4.0) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Show
fi: Näytä

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Hide
fi: Piilossa

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: mobile
fi: mobiili

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: desktop
fi: työpöytä

en: A theme with that name already exists. The machine-readable name must be unique.
fi: Samanniminen teema on jo olemassa. Koneluettavan nimen on oltava yksilöllinen.

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: List additional actions
fi: Listaa lisätoiminnot

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: tablet
fi: tabletti

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
