Gesso (4.5.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Core
el: Πυρήνας

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: mobile
el: Κινητό

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: List additional actions
el: Λίστα πρόσθετων ενεργειών
