Gesso (4.5.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarna

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: This field is required.
is: Hendan reinin er kravd.

en: Navigation
is: Navigatión

en: Show
is: Vís

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Hide
is: Krógva
