Gesso (4.5.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Navigation
nn: Navigering

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
