Gesso (4.5.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Page
se: Siidu

en: Show
se: Čájet

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Hide
se: Čiega
