Gesso (4.5.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
