Gesso (4.6.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Core
bg: Ядро

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Navigation
bg: Навигация

en: Show
bg: Покажи

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Hide
bg: Скрий

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
