Gesso (4.6.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Core
hr: Jezgra

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Show
hr: Prikaži

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Hide
hr: Sakrij

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
