Gesso (4.7.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Core
ast: Motor

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Navigation
ast: Navegación

en: Show
ast: Amosar
