Gesso (4.7.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: mobile
hu: mobil

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: List additional actions
hu: További műveletek felsorolása

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
