Gesso (4.7.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
