Gesso (4.7.0) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Core
ja: コア

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Show
ja: 表示

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Hide
ja: 非表示

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: mobile
ja: モバイル

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: List additional actions
ja: 追加のアクション一覧

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
