Gesso (4.7.5) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Core
lv: Kodols

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Show
lv: Rādīt

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: mobile
lv: mobilā

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: List additional actions
lv: Parādīt papildu darbības
