Gesso (4.7.5) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Core
nl: Kern

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Show
nl: Weergeven

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Hide
nl: Verbergen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: mobile
nl: mobiel

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: List additional actions
nl: Aanvullende acties weergeven

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
