Gesso (4.7.5) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Core
ur: کور

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
