Gesso (4.4.0) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Core
sk: Jadro

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Show
sk: Zobraziť

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Hide
sk: Skryť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
