Gesso (4.6.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Help
te: సహాయం

en: Page
te: పేజీ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Show
te: చూపించు

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Hide
te: దాచు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
