Gesso (5.0.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Size
sv: Storlek

en: Help
sv: Hjälp

en: Back to Top
sv: Tillbaka till toppen

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Last
sv: Sista

en: First
sv: Första

en: Buttons
sv: Knappar

en: Style
sv: Stil

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: List additional actions
sv: Visa fler åtgärder

en: active tab
sv: aktiv flik
