Gesso (5.0.11) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Size
ro: Mărime

en: Help
ro: Ajutor

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Last
ro: Ultimul

en: First
ro: Primul

en: Buttons
ro: Butoane

en: Style
ro: Stil

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
