Gesso (5.0.11) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Size
uk: Розмір

en: Help
uk: Довідка

en: Back to Top
uk: Нагору

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Last
uk: Останній

en: First
uk: Перший

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Style
uk: Стиль

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Preface
uk: Передмова

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: A theme with that name already exists. The machine-readable name must be unique.
uk: Тема з такою назвою вже існує. Машинна назва має бути унікальною.

en: active tab
uk: активна вкладка
