Gesso (5.0.2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Size
gl: Tamaño

en: Help
gl: Axuda

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: First
gl: Primeiro

en: Buttons
gl: Botóns

en: Style
gl: Estilo

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina
