Gesso (5.0.2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
