Gesso (5.0.5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: Help
bn: সহায়তা

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।
