Gesso (5.0.5) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Size
hu: Méret

en: Help
hu: Súgó

en: Back to Top
hu: Vissza a tetejére

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Last
hu: Utolsó

en: First
hu: Első

en: Buttons
hu: Gombok

en: Style
hu: Stílus

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: List additional actions
hu: További műveletek felsorolása

en: active tab
hu: aktív fül
