Gesso (5.0.5) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Size
ja: サイズ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Back to Top
ja: トップに戻る

en: Page
ja: ページ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Custom
ja: カスタム

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Last
ja: 最後

en: First
ja: 最初

en: Buttons
ja: ボタン

en: Style
ja: スタイル

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: List additional actions
ja: 追加のアクション一覧

en: active tab
ja: アクティブ・タブ
