Gesso (5.0.6) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Size
eu: Tamaina

en: Help
eu: Laguntza

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Last
eu: Azkena

en: First
eu: Lehena

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Style
eu: Estiloa

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: List additional actions
eu: Ekintza osagarriak zerrendatu
