Gesso (5.0.8) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Size
nl: Grootte

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Last
nl: Laatste

en: First
nl: Eerste

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Style
nl: Stijl

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: List additional actions
nl: Aanvullende acties weergeven

en: active tab
nl: actief tabblad
