Gesso (5.1.4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Size
ru: Размер

en: Help
ru: Справка

en: Back to Top
ru: Вернуться в начало

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Custom
ru: Собственная

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Last
ru: Последний

en: First
ru: Первый

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Style
ru: Стиль

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: active tab
ru: активная вкладка
