Gesso (5.2.2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Size
lv: Izmērs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Last
lv: Pēdējā

en: First
lv: Pirmā

en: Style
lv: Stils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
