Gesso (5.2.7) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Size
cs: Velikost

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: Back to Top
cs: Zpět nahoru

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Details
cs: Detaily

en: Last
cs: Poslední

en: First
cs: První

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Style
cs: Styl

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky
