Gesso (5.2.7) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
