Gesso (5.2.7) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Size
mr: आकार

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
