Gesso (5.2.7) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Size
pl: Rozmiar

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Back to top
pl: Do góry

en: Back to Top
pl: Powrót na górę

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Details
pl: Szczegóły

en: Last
pl: Ostatni

en: First
pl: Pierwszy

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Style
pl: Styl

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
