Gesso (5.2.8) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Help
or: ସହାୟକ

en: This field is required.
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।
