Gesso (5.3.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
