Gesso (5.3.0) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Content
cy: Cynnwys

en: Remove
cy: Symud

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: Help
cy: Cymorth

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Details
cy: Manylion

en: Both
cy: Y ddau

en: Last
cy: Olaf

en: Down
cy: I lawr

en: First
cy: Cyntaf

en: Style
cy: Arddull

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
